Kontaktujte nás

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Náš tým

David Bukáček

Davidovi je 22 let. Narodil se a celý život žije v Praze. Je nejmladší z 5 dětí a za svou rodinu je velice vděčný. Miluje Boha, svojí manželku, církev, hudbu, dobré jídlo, přírodu a plno dalších věcí. Rád sportuje, přečte si dobrou knížku, tráví čas se svými přáteli a nesmírně rád vidí, když Bůh dělá zázraky. Momentálně dokončuje studium zdravotnického záchranáře na vysoké škole a těší se, až bude zachraňovat lidi!

Ivan Růžička

Ivan Růžička vstoupil do služby vedoucího chval na začátku devatesátých let, je tvůrcem řady původních českých písní a nahrávek, působí v domovské církvi Křesťanské společenství Mozaika Hradec Králové i mimo ni s hudebním týmem Mozaika Worship.

https://www.facebook.com/MozaikaWorship

http://www.mozaika.hk/worship

Kromě své profese univerzitního pedagoga se lektorsky věnuje rozvoji osobnosti a efektivní týmové práci a působí v hudebním divadle dětem.

Jiří Jelínek

Narozen roku 1964 ve Znojmě, ženatý, 3 děti. Žije a pracuje v Praze.

Chvalám se věnuje více jak 25 let. Je autorem několika desítek písní, mnohé z nich byly vydány ve zpěvnících českých chval. Svými aranžemi a nahrávkami se významnou měrou podílel na vydání doprovodných CD ke zpěvníkům Celým srdcem č.1-5. V 90 letech působil jako vedoucí kapely David, se kterou vydal 3 alba.

Osm let se věnoval službě dětem v církvi, byl spoluatorem a producentem projektu pro děti Meetpoint. Z té doby zanechal dvě CD s původními písněmi sloužícími dětské službě. Věnuje se individuální i skupinové výuce hry na kytaru, baskytaru, klávesy apod. Pořádá semináře, vyučování na tema chval. Má mnohé zkušenosti studiové práce.

Hráčsky, nebo produkčně se podílel i na dalších CD (Připravte cestu, Dokonalé město, Ať jsi velký nebo malý atd.)V současnosti je od roku 2010 vedoucím kapely Worship Vision, kde hraje na klávesy. S ní vydal 3 CD převážně překladových písní. Sám je autorem mnoha překladů, které se objevují ve zpěvnících „Ty jsi důvod``.

Marie Tesárková

Od dětství je hudba mým velkým koníčkem. Láska ke klavíru a zpěvu mě zavedla až ke studiu Hudební výchovy a Sbormistrovství na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity v Praze.

Již od střední školy jsem aktivním hudebníkem v Apoštolské církvi – ať už v místním sboru (AC Kolín) nebo i na různých větších (i mezidenominačních akcích) – většinou s kapelou Awaken.

Sama také písně skládám a věřím, že zpěv a vůbec aktivní zapojení lidí v hudbě může přinést mnoho radosti. Proto jsem vděčná za každou příležitost, kdy můžu tuto radost rozdávat. Ve spojení hudby s chválou nacházím ještě jiný rozměr.

Rozměr, který přesahuje naše myšlení a představy a může zásadním způsobem proměnit náš život.

Více na www.chvala-ma-smysl.webnode.cz nebo www.fb.com/awakencz

Filip Zavřel

Filip Zavřel je vedoucím chval v Církvi bratrské na Praze 13. Dříve působil v KS Mozaika v Hradci Králové, kde také vedl kapelu Jedním srdcem. Kapela Jedním srdcem za své působení vystupovala u nás i na Slovensku a vydala desku s názvem Chci zářit. Titulní singl jehož je Filip spoluautorem se stal hymnou festivalu UNITED v roce 2014.

Filip je žádaným hostem v mnoha českých křesťanských hudebních projektech. V současné době vede kapelu Lévi worship, která se snaží o přinesení současného worshipu do České republiky.

Zároveň je zakladatelem webu Svět chval.

Jana Vlčková

Janču si Bůh našel, když byla na střední škole. Nyní už spolu chodí 11 let. Něco z jejich společné cesty Janča s kamarádem Danem zpracovali do knihy Zeď.

Během studií jazyků a výtvarné výchovy pobývala služebně, studijně i pracovně na místech jako Nairobi, Oxford nebo Regensburg.

Tři roky pomáhala vést chvály na studentských skupinkách a na shromážděních CB ve Svitavách.

Současně pracuje jako pečovatelka v domově seniorů ve východních Čechách.

Ve volném čase se ráda zabývá skládáním a hraním chval, pořádáním vystoupení pro seniory, večerů chval a dalších akcí. Oslava Boha je velkým tématem v jejím životě.

Marek Hutr

Hudba Marka provázela celým jeho životem, od malička začal jako každé české děcko pískat na flétničku, poté začal hrát na trubku a později se dostal i ke kytaře, klávesům, base, bicím a vlastně všemu možnému, na co se dalo jen trochu hrát. Chvály jsou pro něj velmi důležité v osobním životě, protože písně chval byly něčím, co ho přitáhlo ke Kristu a i díky čemu v něj uvěřil.

Dnes pracuje v Církvi bratrské, kde je vedoucím mládeže a součást odboru mládeže a aktivně působí ve 2-3 chválících seskupeních v místním sboru na Praze 13. Má úžasnou ženu, trubku, nordy, pár kytar a dost dalšího hudebního harampádí...

Radek Ćmiel

Radek je hudebníkem a skladatelem a zároveň vedoucím chval v církvi Element v Hradci Králové, které je součásti již od roku 2003 spolu s manželkou Janou a dvěma dětmi Elou a Karolínou.

Postupem času, jak se církev Element zvětšovala, vytrénoval nespočet hudebníků a zpěváků jak českých, tak mezinárodních. Jeho vizí od počátku bylo budovat pouze jednu kapelu, ve které jsou hudebníci zastupitelní a každá neděle je proto kvalitativně konzistentní. Hlavním posláním kapely pro neděle a jiná setkání, která zahrnují hudební produkci je jednoduchá myšlenka – vidět a slyšet lidi zpívat.

Díky možnostem navštívit v zahraničí některé církve jako je Northpoint community church v Atlantě a Lifechurch.tv v Oklahomě, nebo internetu, se snaží držet aktuálních trendů v oblasti worship, nahrávání a technologií. V roce 2016 měl možnost zrekonstruovat staré skladové prostory a proměnit je ve zkušebnu a nahrávací studio v centru Hradce Králové, které bude, jak věří, místem zrodu mnoha nových českých křesťanských písní a také místem, kde bude možné provádět víkendové soustředění s jinými českými worshipovými kapelami.