Přinášíme vám další českou píseň, kterou nám poslala Veronika Steklá. Jako vždy pro vás máme i pár řádků ke vzniku písně.

V době, kdy píseň vznikla, jsem prožívala složitější období a připadala jsem si daleko od Boha. Když jsem se jednou ráno v neděli vzbudila, měla jsem v hlavě spoustu myšlenek a pak mě napadl jeden popěvek v angličtině. Znělo to jako melodie refrénu této písně, ale text byl něco jako tohle: “I’m yours and you’re my God, yours kingdom come, you are my love. My heart sing the song for you my Lord…” (omluvám se, jestli je to anglicky špatně, ale už si to přesně nepamatuju). Byla jsem překvapená a zároveň nadšená, že by mohla vzniknout nová písnička.

Text jsem si napsala do poznámek v telefonu a šla na bohoslužbu. Když jsem se odpoledne vrátila domů, znovu jsem si v hlavě  projížděla text a melodii, co mi ráno zněla v hlavě. Vzala jsem si do ruky kytaru a pomalu jsem si přepisovala text a myšlenky na papír. Bůh ke mě hodně mluvil a já jsem se modlila za to, aby mi odpustil. Během hodiny jsem měla píseň hotovou. Jak text, tak melodii a akordy. Vlastně můžu říct, že je to modlitba. Protože jsem vděčná, za to, co pro mě Bůh dělal a dělá, a za to mu patří obrovský DÍK. 🙂

 

Text s akordy: https://bit.ly/2lWDYD1

Author Filip Zavřel

More posts by Filip Zavřel