Díky, že otevíráte šuplíky a posíláte nám písně, které v nich leží!
Dnes tu máme píseň od Denisy Ranšová s názvem Ty jsi ten jediný. Jako vždy nechybí příběh, který k písni vedl.
Řekni nám pár vět o sobě:
Jmenuji se Denisa Ranšová, je mi 25 let a jsem čerstvě vdaná za užásného božího muže. Uvěřila jsem ve svých 22 letech, kdy už jsem si pod nátlakem temnoty přála nežít, ale Bůh to dal jednomu mému kamarádovi poznat skrze sen, a díky tomu se za mě mohl modlit. Ježíš mi v ten den vložil do srdce nadpřirozený pokoj a já mu následně odevzdala celý svůj život, protože on byl poslední nadějí, a zároveň se stal smyslem, proč tady žít.
Co tě vedlo k písni?
Myslím, že mě vedl Boží Duch, protože složit píseň jsem ani trochu neplánovala. Jediné, co jsem v ten moment plánovala, bylo být před Bohem a vylévat mu své srdce. Hodně ke mně vždy promlouval verš “A protože jste synové, vyslal Bůh ducha svého Syna do našich srdcí, ducha, který volá: “Abba, Otče.” (Gal. 4:6). Vnímám, že v srdci každého z nás je ta touha volat k Bohu, ať už to je jakoukoli formou. 🙂
Jaký je za ní příběh?
Nevím, jestli za písní stojí přímo konkrétní příběh, ale hodně odráží to, jak Ježíš jednal v mém životě, když se mi dal poznat. Ukázal mi, že bolesti tohoto světa, přetvářka, sobectví a strach nejsou od něho, ale že jeho oběť nám přinesla něco, co svou myslí ani nedokážeme pochopit. Jeho láska, milost a síla převyšuje všechno s čím se můžeme na tomto světě střetnout, a proto potřebujeme neustále upínat zrak na jeho zaslíbení.
Text a akordy: https://goo.gl/P8ucKN

Author Filip Zavřel

More posts by Filip Zavřel

Leave a Reply