Máme obrovskou radost, že nám posíláte své písně! Tady je další z nich, tentokrát od Radky Prudilové. Jako vždy jsme se zeptali na pár otázek.
Řekni nám něco o sobě:
Team4D je pomocnou službou pro místní církev TCV Brno. Jde nám na prvním místě o to, aby bylo vyvýšeno a oslaveno jméno Ježíš. Věříme, že hudba je také úžasný prostředek k evangelizaci. V plném složení kapely hrajeme spíše rockovou hudbu s texty určenými k oslovení nevěřících. Členové kapely jsou však také součástí chválícího týmu při pravidelných shromážděních církve. Milujeme chválit boha za to, co pro nás udělal. Proto občas v jiném složení nebo pozměněmém nástrojovém obsazení nahráváme chvály.
(více na stránkách www.zivot4d.cz)
Jaký je příběh za písní?
Píseň Ty jsi síla má vznikla po tom, co jsem intenzivně prožila Boží přítomnost a uviděla do té doby pro mě neznámé hlubiny Boží lásky a dobroty. Poté, co jsem pochopila, co všechno chvála Boha znamená, jsem toužila být v této oblasti Bohem používána.
Text a akordy: https://goo.gl/BaigEp
Filip Zavřel

Author Filip Zavřel

Filip Zavřel je vedoucím chval v Církvi bratrské na Praze 13. Dříve působil v KS Mozaika v Hradci Králové, kde také vedl kapelu Jedním srdcem. Kapela Jedním srdcem za své působení vystupovala u nás i na Slovensku a vydala desku s názvem Chci zářit. Titulní singl jehož je Filip spoluautorem se stal hymnou festivalu UNITED v roce 2014. Filip je žádaným hostem v mnoha českých křesťanských hudebních projektech. V současné době vede kapelu Lévi worship, která se snaží o přinesení současného worshipu do České republiky. Zároveň je zakladatelem webu Svět chval.

More posts by Filip Zavřel

Leave a Reply