Další česká píseň, kterou jste nám poslali, je tady! Děkujeme Michaele Jendelové. Opět jsme se zeptali, jak se chvála dostala na svět.
Jaký je za písní příběh?
V písničce inspirované žalmy (především 63) vyjadřuji svůj obdiv k Bohu za Jeho dobrotu, kterou na mě vylévá po vědrech. Taky v ní píšu o svém přesvědčení, že se nemusím spokojit s tím, jak znám Boha v současné chvíli, ale můžu Mu dát prostor, aby mi mohl ukázat sebe víc do hloubky, a zároveň se nechávat poznávat Jím.
Vzájemné poznávání je podstatou přátelství, ne? A vůbec přitom nevadí, že On o mně ví všechno. Rád poslouchá, jak se cítím, co mám ráda, na co se těším i čeho se bojím. On sní o mně a já o Něm. A čím blíž jsem Jeho srdci, tím víc se moje sny prolínají s těmi Jeho.
Text a akordy: https://goo.gl/48ps3L
Filip Zavřel

Author Filip Zavřel

Filip Zavřel je vedoucím chval v Církvi bratrské na Praze 13. Dříve působil v KS Mozaika v Hradci Králové, kde také vedl kapelu Jedním srdcem. Kapela Jedním srdcem za své působení vystupovala u nás i na Slovensku a vydala desku s názvem Chci zářit. Titulní singl jehož je Filip spoluautorem se stal hymnou festivalu UNITED v roce 2014. Filip je žádaným hostem v mnoha českých křesťanských hudebních projektech. V současné době vede kapelu Lévi worship, která se snaží o přinesení současného worshipu do České republiky. Zároveň je zakladatelem webu Svět chval.

More posts by Filip Zavřel

Leave a Reply